Kviečiame dalyvauti mūsų socialinio partnerio Lietuvos vertimų biurų asociacijos bei Europos Komisijos 2018 m. lapkričio 29 d. organizuojamoje konferencijoje „Žmogus ir technologijos. Kaip vertimų biurai, institucijos ir vertėjai prisitaiko prie sparčios technologijų raidos“. Į šią konferenciją, vyksiančią Viešbutyje „Novotel“, Gedimino pr. 16, Vilnius, rinksis vertėjai, vertimų biurų ir institucijų atstovai.

Vertimo ir susijusių specialybių universitetų studentai ir specialistai turi galimybę stebėti konferenciją gyvai internetu, tam bus naudojama platforma Sli.do. Per ją tiek konferencijos dalyviai, tiek transliacijos žiūrovai galės užduoti klausimus, pareikšti savo nuomonę, gauti aktualios informacijos.

Su šiuolaikinėmis vertimo ir duomenų apsaugos technologijomis, vertimo biurų, institucijų ir vertėjų bendradarbiavimo ypatybėmis supažindins Europos Komisijos vertimo žodžiu generalinio direktorato Lietuvių kalbos skyriaus atstovai, Lietuvos vertimų biurų asociacijos atstovai, „Tilde IT“ vadovė, advokatų profesinės bendrijos „Confidence Law Office“ partnerė ir kt. Po pranešimų vyks diskusija.

Išsami renginio programa

Norinčius dalyvauti konferencijoje maloniai prašome registruotis Lietuvos vertimų biurų asociacijos svetainėje iki lapkričio 26 d. Dalyvio mokestis – 20 eurų (į kainą įskaičiuotos ir kavos pertraukėlės).