Kviečiame vertėjus (-as) ir visus kitus, kuriems aktualūs redagavimo klausimai, dalyvauti praktinėje lituanistės Rositos Rastauskienės paskaitos „Kas trukdo sklęsti minčiai vertime“ dalyje, vyksiančioje birželio 15 d. 13.00–14.30 val. Šis renginys – praeitais metais vykusios didelio susidomėjimo sulaukusios paskaitos pratęsimas. Šį kartą turėsime šiek tiek daugiau laiko ir redaktorė daugiau dėmesio skirs konkretiems praktiniams pavyzdžiams ir Jūsų atsiųstiems klausimams.

Rosita Rastauskienė – įvairaus pobūdžio knygų, tarp jų ir verstų iš kitų kalbų, redaktorė. Ji mielai sutiko pasidalyti savo daugiabriaunės profesinės patirties inspiruotomis įžvalgomis ir padėti Jums įveikti dažniausias kliūtis, su kuriomis susiduriate savo vertimo praktikoje.

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Maloniai kviečiame registruotis ir iki balandžio 19 d. (imtinai) atsiųsti sakinių ar frazių, sukėlusių Jums keblumų (pageidautina su platesniu kontekstu) – redaktorė patars, kaip juos dailiai sušukuoti. Klausimus galite siųsti el. paštu arba surašyti registracijos anketoje, jei juos jau turite. Užsiregistruoti galite užpildydami (-os) šią anketą.

Prisijungimą dalyvauti nuotoliniu būdu ir prireikus pirmosios dalies teorinę medžiagą atsiųsime užsiregistravusiems (-ioms) ir sumokėjusiems (-ioms) dalyvio mokestį.

  • Dalyvio (-ės) mokestis: 15 eurų
  • LVA nariams (-ėms) dalyvavimas nemokamas

Dalyvio (-ės) mokestį prašome pervesti į Lietuvos vertėjų asociacijos sąskaitą iki balandžio 30 d. Lietuvos vertėjų asociacijos banko rekvizitai:

Gavėjas: Lietuvos vertėjų asociacija
Įmonės kodas: 125312667
Sąskaitos Nr.: LT857044060008157820 SEB bankas
Mokėjimo paskirtis: Mokestis už gegužės 25 d. LVA renginį + vardas, pavardė

Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu . Informaciją apie renginius skelbiame mūsų svetainėje https://www.lvasociacija.lt/ bei „Facebook” paskyroje https://www.facebook.com/lvasociacija/.

Iki pasimatymo gegužės 25 d.!

LVA valdyba